Zdobyliśmy dwa granty badawcze przyznane przez Ministra Nauki i Szkolnictw Wyższego, a to oznacza nowe projkety, nowe możliwości i przestrzeń do działania dla studentów!
PROJEKT 1 – pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Anny Jankowskiej, dotyczy molekularnej patogenezy nowotworów, ze szczególnym uwzględnieniem roli podjednostki beta ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej w rozwoju i progresji raka.
PROJKET 2 – poprowadzi dr n. med. Piotr Białas, który koncentruje się na badaniu roli szlaku STAT3 w regulacji ferroptozy oraz ocenie skuteczności terapii skojarzonej ukierunkowanej na szlak receptora androgenowego w raku prostaty.
Chcesz:
- zdobyć doświadczenie w pracy laboratoryjnej?
- nauczyć się nowoczesnych metod biologii molekularnej?
- współtworzyć publikacje i występować na konferencjach?
- działać w ambitnym, wspierającym zespole?
Dołącz do naszego Studenckiego Koła Naukowego Biologii Komórki!
